Haberler

Robert Shiller: Bitcoin Lalelerden Farksız

Nobel ödülüne sahip olan ekonomist Robert Shiller, kripto paralar hakkında açıklama yaptı. Bitcoin’in bugün 17. yüzyılda yaşanan lale çılgınlığından farksız olduğunu ve sosyal bir hareket olduğunu belirten ünlü isim, kripto paraların çok daha fazla gelişebilecek ve fiyat olarak çok daha fazla artış yaşayabilecek olduğunu açıkladı. Bugün günümüzde hala daha çok pahalı fiyata lale satıldığını belirten Robert Shiller, bunun aynı durumun Bitcoin için geçerli olabilecek olduğunu açıkladı.

Kripto para fiyatında yaşanan dengesizlik konusunda son günlerde sık sık açıklamalar yapılırken, analistler fiyatın bir anda yükselmesini beklediklerini açıklamış ve fiyatın yükselmesi adına yatırımcıların mevcut yatırımlarını ellerinde tutmasını önermişlerdi.

Alım Zamanı İçin Uygun Bir Zaman Olabilir

Bitcoin alımı yapmak için bugün 6.000 dolar sınırında olması dolayısı ile alım yapmanın tam zamanı olabilecek olduğu düşünülüyor. Kesin kazanç sahibi olmak hiçbir zaman mümkün olmamasına rağmen bu yılın sonunda 14.000 dolar seviyesine yükselmesi beklenen Bitcoin’in Robert Shiller tarafından da ifade edildiği üzere lalelerden farksız olarak ”yüksek ve düşük” fiyatlarda sürekli bir seviyede olacağı kesin.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu