blank
Haberler

Roger Ver: BTC Etkisini Kaybetti

Roger Ver, Bitcoin hakkında yaptığı yorumlarda kripto paralar ile ilgili olarak olumlu bir sürecin olmadığını ve bununla beraber kripto para piyasasında yaşanan bir takım önemli gelişmeler sonrasında Bitcoin’in piyasadaki aslan payını kaybettiğini açıkladı. Kripto para piyasalarında yaşanan son gelişmeler sonrasında BTC’nin etkisi kalmadığını belirten Roger Ver, ”Eğer siz hükümet olsaydınız ve dünyadaki kripto para kabulünü geciktirmek isteseydiniz, yapabileceğiniz en iyi şey, topluluğa biraz sansür uygulayıp Bitcoin ağını tamamen tam düğümlerden çalışıyor hale getirip, sonra bunu yüksek işlem ücreti ve kötü kullanıcı deneyimi sunan %100 kapasitede çalıştırıp, insanların Bitcoin’den başka bir şey kullanmasını sağlamak olurdu. ” ifadelerini kullandı.

BTC Cash’e İlgi Duyuyor

Roger Ver’in daha önceki gün resmi olarak açıklamasa bile Bitcoin Cash ile ilgili ilgisi olduğu ve kendisine ait olan kripto para olmasının da etkisi ile BTC’ye oranla Bitcoin Cash’e daha fazla ilgi gösteriyor ve daha fazla insanın Bitcoin yerine Bitcoin Cash almasını istiyor. Ne zaman, ne kadarlık bir kayıp yaşandığı konusunda ise açıklama yapmıyor.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu