Haberler

Roger Ver, kripto para borsası konusunda İddialı

Roger Ver: Borsa kurmak konusunda ciddiyiz.

Roger Ver, yakın zamanda veya uzak gelecekte mutlaka bir kripto para borsasının sunulacak olduğunu açıkladı. Kripto para borsası konusunda yaptığı açıklamasında, gelecekte mecburen bir kripto para borsasına ihtiyaçları olacak olduğunu açıklayan ve bununla ilgili kendilerinin güven verici bir borsanın sahibi olması gerekecek olduğunu açıkladı. Bitcoin hakkında ve Bitcoin Cash hakkında yaptığı yorumlarında sık sık BCH’nin gerçek Bitcoin olduğunu iddia ediyor olmasından dolayı tepki gören Ver, kripto para dünyasında kendilerinin adının güvenilir olarak görüldüğünü ve kendilerinden böyle talepleri olan kişilere yanıt vermek zorunda olduklarını açıkladı.

Roger Ver Kesin İddialı

Bir kripto para borsası kurmak konusunda kesin olarak bazı adımlar atmak zorundayız. Bunu ne zaman yapabilecek olduğumuz konusunda ise henüz kesin bir tarih belirlemiş değiliz. – Roger Ver

Bitcoin.com’un sahibi olması ile tanınan ve dünyanın en değerli alan adlarından birisi olarak gösterilen Bitcoin.com’u yöneten Ver’in bu konuda gelecekte vereceği kararlar alan adının daha fazla değerli hale gelmesine yarayacak ve daha çok ilgi görmesine olanak sunacak.

Kaynak: Bitcoin.com

En güncel haberleri Twitter, Facebook ve Telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu