Kripto Para

Roger Ver: Kripto Paraların Geleceği Çok Parlak

Bitcoin.com CEO'su Roger Ver'den kripto paraların geleceği açıklaması.

Bitcoin.com CEO’su Roger Ver, kripto para birimlerinin geleceğinin çok parlak olduğunu ve insanların gelecekte kripto paralardan kazançlı çıkacak olduğunu iddia etti. Kripto paraların gelecekte değerinin çok artacağını ve insanların kripto paralara daha fazla talep gösterecek olduğunu iddia eden Roger Ver’e sosyal medyada yine tepkiler çığ gibiydi. Bitcoin Cash hard forkundan sorumlu olarak gösterilen ve buna bağlı olarak kripto para piyasalarının düşmesine sebep olduğu iddiası ile tepki gören Roger Ver, kendisinin kripto paralara olan güveninin çok fazla olduğunu ifade etti.

Roger Ver’e Suçlama!

Bitcoin.com CEO’su Roger Ver, kripto paraların gelecekte çok daha fazla insan tarafından kullanılacak olduğunu ve daha fazla insanın kripto para sahibi olacağın iddia ederken, gün içerisinde kripto paralarını satan binlerce yatırımcı ise gelecekte geri dönmeyecek olduklarını belirtti. Bitcoin Cash hard forkundan hemen sonra piyasada yaşanan olaylar ve düşüşler yatırımcılar açısından son derece olumsuz olarak görülürken, yatırımcıların büyük bir kısmı, yatırımlarından elde ettikleri kazancın bir anda silindiğini belirtti.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Kaynak
Bitcoin.News
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu