Haberler

Roger Ver’den Açıklama: YouTube, Bitcoin.com’un Hesabını Kapattı!

Kripto para piyasasının tanınır isimlerinden olan Roger Ver, Bitcoin.com'un YouTube hesabının herhangi bir gerekçe sunulmadan kapatıldığını açıkladı.

Kripto para birimleri ile ilgili yaptığı açıklamalar ve yorumlar ile tanınan bilindik isimlerden Roger Ver, bugün yeni bir açıklama ile gündeme geldi. Bitcoin.com adlı internet sitesinin YouTube hesabının Google tarafından hiçbir sebep ve haklı gerekçe sunulmadan kapatıldığını (banlandığını) açıklayan Ver, “bu kabul edilemez bir durum, Google daha önce diğer kripto para birimi ile ilgili hesaplara da aynı işlemleri uyguladı” dedi.

Bunun bir saçmalık olduğu ifadesini kullanan Ver, yatırımcıların ve binlerce farklı insanın faydalandığı bu tür hesapların kapatılmasının doğru olmadığı gibi Google’ın ekiplerinin bu yanlıştan bir an önce vazgeçmesi gerektiğine değindi.

*Google daha önce kapatılan hesaplar ile ilgili hiçbir açıklama yapmamıştı.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu