HaberlerKripto Para

Romanya’da Flaş Gelişme: Kripto Paralara El Konuldu!

Romanya'nın Ulusal Ele Geçirilmiş Varlıkların Yönetimi Ajansı, ülkede kripto para dolandırıcılığı olayında 7.800 dolarlık kripto para birimine el koydu.

Romanya’nın Ulusal Ele Geçirilmiş Varlıkların Yönetimi Ajansı’ndan yapılan açıklamada 400 dolarlık ETH, 7.400 dolarlık BTC’ye dolandırıcılık eylemi nedeniyle el konulduğu açıklandı. El konulan bu kripto para birimlerinin belirlenen tarihte açık arttırma yöntemiyle satışa sunulacak olduğu açıklanırken bu durum ülkedeki kripto para yatırımcılarının dikkatini çekti.

Daha önce ABD ve bazı ülkelerde ele geçirilen kripto para birimleri açık arttırma yöntemiyle satılmış olmasına rağmen Romanya’nın hem ilk kez kripto paralara el koyduğu, hem de ilk kez kripto para birimleri ile ilgili açık arttırma müzayedesi düzenleyecek olduğu biliniyor.

7.800 dolarlık kripto para biriminin açık arttırma müzayedesinde çok daha ucuza satılabilecek olduğu tahmin edilirken, kazanan kişiye kripto para borsası üzerinden paranın transfer edilmesi bekleniyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu