Haberler

Ruanda Ulusal Bankası: Dijital Para Araştırmalarımız Var!

Ruanda Ulusal Bankası gündeme gelen haberler ile ilgili açıklama yaparak çıkan yeni bilgilerin doğru olduğunu açıkladı.

Ruanda Ulusal Bankası’ndan yapılan dijital para birimi üretimi ve araştırması açıklaması ülkede yeni bir dijital para dönemine girileceği ile ilgili merak uyandırdı. Henüz dijital para birimleri ile ilgili araştırmalarına devam ettiklerini ve kesin bir sonuç elde etmediklerini açıklayan ve gelecekte dijital para birimleri hakkında daha fazla bilgi edineceklerini açıklayan Ruanda Ulusal Bankası yöneticisinin bu açıklamaları bununla da sınırlı kalmayarak Blockchain teknolojisine değindi.

Blockchain ile ilgili diğer ülkelerde olan gelişmeleri incelediklerini, dijital para birimleri ve Blockchain teknolojisinden Ruanda Ulusal Bankası’nın ve halkın iyi yönde yararlanmasını sağlayabilmek için çalışmalara devam edilecek olduğunu açıkladı.

Ruanda Ulusal Bankası yöneticisinin Blockchain teknolojisi açıklaması çok kısa süre içerisinde ülkenin yerel basınında da konuşuldu.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu