Haberler

Rusya, Çin’den Daha Katı Yol İzliyor

Rusya'nın kripto para birimi yatırımcıları üzerinde baskısı giderek artışta.

Lider kripto para birimi Bitcoin kullanımının fazla olduğu Rusya’da özellikle son dönemde Putin yönetimi yeni kararlar almaya devam ediyor. Aldığı her yeni kararla özellikle de yatırımcıların tepkisini çeken Putin yönetimi, kısa süre içerisinde aldığı yasaklara gün geçtikçe yenilerini ekliyor.

Binance bugün ortaya çıkan bilgilere göre Rusya’da engellendi ve her an kullanıma kapatılması için Putin yönetiminin elinde bir imkan oluştu. Bu imkanın kullanılıp kullanılmayacağı henüz belirsiz ancak toplumsal bir olay ve benzer durumlarda aniden platformun erişime engellenmesinin mümkün olabileceği düşünülüyor.

Bazı uzmanlar bu durumu Çin’den daha kötü bir politika izlediği yönünde değerlendirirken, bazı uzmanlar ise kısa süre içerisinde Rusya’da kripto paraların %100 yasak olmasının mümkün olabilecek olduğuna işaret etmekteler.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu