Haberler

Rusya: Kripto Paraların Tamamen Engellenmesi Zor

Rusya Devlet Duması Mali Hizmetler Komitesi Başkanı Anatoly Aksakov, kripto paraların tamamen engellenmesinin oldukça zor olduğu hakkında açıklama yaptı.

Rusya Devlet Duması Mali Hizmetler Komitesi Başkanı Anatoly Aksakov, kripto paraların tamamen engellenmesinin oldukça zor ve imkansıza yakın olduğunu ifade eden bir açıklama yaptı. Kripto para birimi yatırımcılarının veya herhangi birisinin kripto para alımı ve satışlarının engellenmesinin zor olduğuna değinen Rusya Devlet Duması Mali Hizmetler Komitesi Başkanı Anatoly Aksakov, bu konuda yasal bir düzenleme gerekli olduğunun altını çizdi.

Rusya tarafının bu konuda gerekli adımları atmak için hızlı hareket etmediği bilinirken, çok fazla sayıda Rus vatandaşı ülkede kripto para birimlerinin engellenmesinin kötü olacağını ve yine kripto para birimlerini kullanmaya devam edeceklerini belirtiyor.

Rusya yöneticileri ise bu konuda sık sık sessiz kalıyor.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Başa dön tuşu
Kapalı