Kripto HaberleriHaberlerRusya Kripto Para Yasalarını Yakında Onaylayabilir

Rusya Kripto Para Yasalarını Yakında Onaylayabilir

Takip et

Rusya Maliye Bakanı Yardımcısı Alexei Moiseev, Devlet Duması’na sunulmuş olan mevcut önergelerin değerlendirilerek kripto para yasaları ile ilgili kısa süre içerisinde yeni adımlar atılabilecek olduğunu açıkladı. Rusya Maliye Bakanı Yardımcısı Alexei Moiseev, kripto para yasaları konusunda Rusya’nın yeni bir adım atmaya karşı olmadığı ve 2 hafta kadar süre içerisinde yeni kripto para yasalarının çıkabilecek olduğunu açıkladı.

ABD ve Japonya gibi Güney Kore gibi ülkeler kripto para birimleri ile ilgili çıkarılacak olan yeni yasalarda acele etmiyorlar. Rusya ise kripto para birimleri konusunda ”bir yasaklayacağım, bir yasaklamayacağım” tavrı takınan bir ülke olarak son olarak kripto paralarını çıkarmaya karar verdi. Ülkede hem kripto para yasakları için önerge verilip, hem kripto paralar ile ilgili yasa çıkarma çalışması yapılması bazı kripto para birimi yatırımcısı kişilerin tepkisini çekti.

Rusya’da kripto para yasalarının çıksın veya çıkmasın bu yasaların dünya tarafından takip edilmeyecek olduğu, dünyanın yine ABD yönetimi tarafından çıkarılacak olan kripto para yasalarını takip edecek olduğu çok açık. ABD’li yetkililer ise henüz kısa zamanda bir kripto para yasası çıkarmayı düşünmemekteler.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Popüler Yazılar

Popüler Blog Yazıları