Kripto HaberleriHaberlerRusya Kripto Para İle Ödemeleri Yasaklayabilir

Rusya Kripto Para İle Ödemeleri Yasaklayabilir

Takip et

Bugün dünyanın en büyük 2. savunma gücü olmasına rağmen ekonomik olarak kötü durumda olan Rusya bir yeni yasak ile gündeme geliyor. Çin ve ABD kripto para ile ödemeleri yasaklamazken, Rusya’nın kısa süre içerisinde bunu yapacak 3. ülke olma yolunda ilerlediği iddia ediliyor. Resmi Rus mercileri tarafından doğrulanmasa da kısa süre sonra Rusya yöneticilerinin kripto para ile ödeme yapılmasını engellemek, kripto para ile transfer yapıldığında bildirme zorunlulukları gibi kararlara imza atacak oldukları iddia ediliyor.

Resmi kaynaklar daha önce birçok sefer ülkede kripto para birimlerinin bir şekilde önüne geçmek için çalışmalar yapıldığını açıklamış ve 9.xxx dolar ve üzeri olan para transferlerinin bildirilmesi gereksinimi, kripto paraların Rusya Federasyonu bölgelerinde yasaklanması ile ilgili teklif sunmuştu.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları