Kripto HaberleriHaberlerRusya Kripto Paralar Konusunda Durgun!

Rusya Kripto Paralar Konusunda Durgun!

Takip et

Rusya Federasyonu, kripto para birimi konusunda alması beklenen yasal kararları henüz almış değil. Ülke, kripto para birimleri konusunda alması gereken kararları yakın zamanda alabilecek olduğunu gösteren bazı resmi araştırmalara sahipti. Ancak son zamanlarda kripto para birimlerinin geleceği hakkında atılması planlanan yasalar konusunda henüz başarılı bir sonuç alınamadı.

Kripto para birimlerine dair bazı yasaklar uygulamak isteyen ve bu yasakları yakın zamanda uygulamak isteyen Rusya Federasyonu başarılı bir sonuç alabilmek için bu konuyu yakından inceleyecek olduklarını da zamanında açıklamıştı.

Kripto para yasakları uygulamak isteyen Rusya Federasyonu bu aralar durgun olsa da gelecekte tekrar kripto para yasakları ile ilgili kararlarını ve açıklamalarını hızlandırabilir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Popüler Yazılar

Popüler Blog Yazıları