Blockchain

Rusya Milli Eğitim Bakanlığı, Sınavlarda Blockchain Kullanacak

Rusya Milli Eğitim Bakanlığı yeni zincir teknolojisinden yararlanacak.

Rusya Milli Eğitim Bakanlığı, USE sınavları için Blockchain teknolojisinden yararlanacak olduklarını açıkladı. Zincir teknolojisinin sınavlarda kullanılmasının takibi kolaylaştıracak olduğunu açıklayan Rusya Milli Eğitim Bakanlığı, bu teknoloji sayesinde sınavlarda performansı yükseltecek olduklarını, birçok takip sorununu tek kalemde çözebilecek olduklarını açıkladı. Blockchain teknolojisinin uzun süredir Rusya’nın takibinde olması ve bu teknoloji hakkında çalışmalar düzenliyor olması zaten ülkenin bir süre sonra Blockchain teknolojisini birçok farklı alanda kullanacak olduğunun bir kanıtıydı.

Rusya, zincir teknolojisini kullanacak

Rusya Milli Eğitim Bakanlığı gelecek seneden itibaren USE sınavlarında Blockchain teknolojisinden yararlanmaya başlayacak olduğunu açıkladı. Rusya Milli Eğitim Bakanlığı tarafından sınavlar için kullanılacak olan zincir teknolojisinin ne kadar fazla öğrenciyi etkileyeceği ve 2020 yılında test edildikten sonra kullanılmaya devam edilip edilmeyecek olduğu hakkında ise henüz bilgi yok. Kripto paraları kullanan Rusya hükümeti, kripto paraların gelecekte Rusya’da daha çok kullanılabilecek olduğunu düşünüyor ve bugünden bazı çalışmalar düzenleyerek kripto paralar hakkında yeni önlemler almayı sürdürüyor. Bitcoin kadar Blockchain teknolojisi de Rus hükümetinin ilgisini çekiyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu