Haberler

Rusya Tekrar Erteledi: Kripto Para Düzenlemeleri Yok!

Rusya, kripto para düzenlemelerini tekrar erteledi.

Türkiye’nin kısa süre içerisinde kripto para düzenlemeleri getirmesi beklenmezken, kripto para birimi yatırımları giderek daha fazla tehdit haline gelmeyi sürdürüyor. Rusya, kripto para düzenlemelerinin geleceği hakkında çok sorunlar yaşayan ve birçok farklı tehdit ve sorun ile karşı karşıya kalan bir ülke. Rusya ekonomisi son yıllarda giderek daha kötü bir ekonomik kriz içerisinde ve halk çok büyük bir kriz içerisinde olmamasına karşılık olarak Putin yönetiminden ABD veya Singapur kadar iyi olmasada ekonomiyi düzeltmesini ve daha iyi bir ekonomi vaat etmesini istiyor.

Rusya bugün yapılan ve iddia edilen yeni kripto para yasaları açıklamaları eğer doğruysa tekrar çok çok kısa süre içerisinde uygulanmasına kesin olarak bakılmayan kripto para yasalarını yine çıkarmayacak. Kripto para yasaları hakkında atılacak olan adımların ne kadar süre içerisinde Rusya’da kripto paraları netliğe kavuşturacak olduğu hakkında ise henüz herhangi bir bilgi edinmek mümkün olacak gibi görünmüyor.

Rusya, ekonomik olarak giderek daha kötü bir duruma gelmeyi engellemek için bir takım adımlar atmak zorunda kalabilir ama bu konuda adım atmamasının veya atamıyor olmasının arkasında farklı farklı sorunlar ve nedenler var.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu