bybit banner
bybit banner
Kripto HaberleriHaberlerRusya ve İran Kripto Para Ticareti Gerçekleştirecek

Rusya ve İran Kripto Para Ticareti Gerçekleştirecek

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Rusya ve İran arasında kısa süre sonrasında kripto para ile ticaret döneminin açılabilecek olduğu iddia ediliyor. İddialara göre bir süredir ABD tarafından yaptırım üzerine yaptırım uygulanan Rusya ve İran’ın yaptırımlar dolayısı ile birbirlerine mal gönderimi ve bir takım ürün satışları yapamaz hale gelmelerinin önünü açmak adına görüşmeler yapan siyasi yetkililer, yaptıkları görüşmeler sonrasında bu durumu engellemenin en iyi yolunun sağlıklı bir sistem kurularak Bitcoin ile ödeme yapılarak aşılabilecek olduğuna karar verdi.

Yetkililer bu kararı alırken yapılacak olan ticaretin boyutu ne kadar büyük olursa olsun ödeme yapılabilecek olduğunu, bu sayede baskıdan ve diğer yaptırımlardan kurtulabilecek olduklarının kanaatine vardılar.

ABD  Çözüm Bulmuş Durumda

ABD ise kripto paralar ile yaptırımların delinmesini engellemek adına çözüm yollarını şimdiden belirlemiş durumda. Venezuela konusunda Petro’yu tamamen yasaklayan ABD’nin gelecek dönemde kripto para konusunda çok daha sert önlemler alabilecek olduğu üzere yaptırım uygulanan şirketlerin hareketlerini ve stok durumlarını dahi takip edebilecek kadar ileri gidebileceği açık ve net şekilde bilinmekte.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları