Kripto HaberleriHaberlerRusya'da Bir Banka Kripto Destekli Kredi Verdi

Rusya’da Bir Banka Kripto Destekli Kredi Verdi

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Rus ticari bankası Expobank’ın yetkilisi tarafından da doğrulanan habere göre ticari banka Rusya’da bir ilki başardı ve emsal olabilecek adım attı. Expobank’ın hukuk departmanı başkanı Tanzila Yandieva, Rusya’da bunun bir ilk olduğunu ancak kredi değerinin açıklanmayacak olduğunu bildirdi.

Ancak akıllarda soru işaretleri oluştu. Çünkü Rusya Devlet Başkanı Putin tarafından kısa süre önce ülkede kripto para birimleri ile hizmet ve ödemelerin yasaklanmasına yönelik talimat imzalanmış ve yasal kararlar yürürlüğe koyulmuştu. Bu kararın bankayı nasıl etkilemediği, Putin yönetiminin bu konuda herhangi bir izni olup olmadığı soru işaretlerine yol açtı.

Rusya’da birçok banka hükümet ile yakın olduğu için ülkede bazı kararları değiştirtebilecek güce sahip oldukları biliniyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları