Bitcoin

Rusya’da Bitcoin Alanların Sayısı Artıyor

LocalBitcoins internet sitesinde 2 hafta en etkin ülke Rusya olmuştu.

Kripto para sahibi olmak için adım atan milyonlarca Rusya vatandaşı, bu dönemde yaşanan yükselişleri de fırsat bilerek milyonlarca dolar değerinde Bitcoin satın almışlardı. Bu dönemde yine alımların devam ettiğine yönelik ifadeler bulunurken, özellikle kripto para camiasında yatırımcıların beklentilerinin çok yüksek olmadığı bir dönemde corona virüsüne bağlı olarak Rus vatandaşlarının Bitcoin aldıkları tahmin ediliyor.

Rusya’da Putin yönetiminin kripto para birimi baskısının azalması, buna bağlı olarak çok ciddi oranda yatırımcı sayısında artış olduğu anlamına gelmiyor. Ancak yatırımcıların sayısının kripto para yasaklarının dile getirilmemeye başlaması ve diğer sebepler dolayısı ile daha fazla sayıda Bitcoin almaya yakınlaştıkları biliniyor.

Bitcoin’in yükselmesinin önündeki engellerin az olması ve yükseliş inancı gibi nedenler özellikle kripto para birimi yatırımı yapma yönünde istek sahibi olanların bunu değerlendirmesine sebep oluyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu