Haberler

Rusya’da Kripto Paralar Geri Plana Düşecek Mi?

Rusya'da kripto para birimlerinin geri plana düşecek olduğu tartışmaları sürüyor.

Moskova’da bulunan 120 bin kripto para birimi yatırımcısı bu dönemden önce büyük oranlarda satışlar yapmış ve piyasadan çekilmişlerdi. Ancak bugün bile binlerce Moskovalı yatırımcının olduğu kripto para piyasasında her geçen kan kaybı yaşanmaya devam ediyor. Washington yönetiminin aldığı kararlar tüm dünyada doların gerilemesine sebep olmazken, gerilemesi beklenen dolar tam tersine bazı para birimleri karşısında şiddetle güç kazanıyor.

Moskovalı yatırımcılar ise bu dönemde döviz ve altın yatırımlarına ilgi göstermekten yana karar alırken, birçok Rus yatırımcı da bu dönemde altın yatırımının en iyisi olduğundan, kripto paraların ise bu dönemde kazandırmadığı haberlerinden yakınıyor.

Bitcoin’in bu dönemde özellikle bazı yatırımcılara büyük oranlarda kayıplar yarattığı bilinirken, Rus yatırımcıların hareketlerinin önemli olduğu bilinmekte.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Başa dön tuşu