Haberler

Rusya’da Kripto Paralar Geri Plana Düşecek Mi?

Rusya'da kripto para birimlerinin geri plana düşecek olduğu tartışmaları sürüyor.

Moskova’da bulunan 120 bin kripto para birimi yatırımcısı bu dönemden önce büyük oranlarda satışlar yapmış ve piyasadan çekilmişlerdi. Ancak bugün bile binlerce Moskovalı yatırımcının olduğu kripto para piyasasında her geçen kan kaybı yaşanmaya devam ediyor. Washington yönetiminin aldığı kararlar tüm dünyada doların gerilemesine sebep olmazken, gerilemesi beklenen dolar tam tersine bazı para birimleri karşısında şiddetle güç kazanıyor.

Moskovalı yatırımcılar ise bu dönemde döviz ve altın yatırımlarına ilgi göstermekten yana karar alırken, birçok Rus yatırımcı da bu dönemde altın yatırımının en iyisi olduğundan, kripto paraların ise bu dönemde kazandırmadığı haberlerinden yakınıyor.

Bitcoin’in bu dönemde özellikle bazı yatırımcılara büyük oranlarda kayıplar yarattığı bilinirken, Rus yatırımcıların hareketlerinin önemli olduğu bilinmekte.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu