bybit banner
bybit banner
Kripto HaberleriHaberlerRusya'da Yasaklar Halkı Bitcoin'den Koparamıyor

Rusya’da Yasaklar Halkı Bitcoin’den Koparamıyor

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Bitcoin hakkında Rus halkı Moskova’da yaşayan zengin kesim başta olmak üzere binlerce insan kripto paraların asla yasaklanmamasını ve Rus halkının kripto para konusunda gerekli düzenlemeler yapılarak daha fazla gizli ödeme yapma imkanlarının arttırılmasını istiyor. Kripto para yatırımları hakkında Rus halkı böyle düşünüyor olsa da Başkan Vladimir Putin ve diğer siyasetçilerin bir bölümü muhalefetin istememesine rağmen kripto para yasakları uygulama konusunda ısrarlı davranıyor.

Rus halkının kripto paralara erişimini kapatmak isteyen Putin yönetimi bunda başarılı olamayacağını biliyor olmasına rağmen kripto paralar konusunda yeni yasakları 2020 yılına kadar uygulayacak. 9.000 dolar ve üzerinde olan işlemlerin devlete bildirilmesi gerektiği ve yasakların arasından karar verileceği biliniyor. Rusya eğer kripto paraları yasaklar ise hükümete olan güven azalacağı için Putin yönetimi bunu tek seferde yapabilir veya birkaç farklı adım ile yasaklar uygulayabilir.

Bitcoin ve altcoin almak isteyen Ruslar bugün sınırsız bir alım hakkına sahip olsalar da gelecek 2020 yılına kadar bu hakları bir anda ortadan kaldırabilecek tek bir kararname yeterli olabilir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları