Kripto HaberleriHaberlerRusya'dan ABD'ye: Güven Sorunu Yaşıyoruz

Rusya’dan ABD’ye: Güven Sorunu Yaşıyoruz

Takip et

ABD’de yapılacak seçimler öncesinde Trump yönetimi yerine farklı bir yönetim görmek istediği iddia edilen Putin yönetiminin bugünlerde ABD’ye dönük bazı açıklamaların dozunu daha da fazla artırmasının beklendiğinden söz ediliyor. ABD yönetiminin seçim kampanyasına başladığı bugün bu açıklamalar Rusya ve ABD’nin seçim sürecinde bazı sorunlar yaşayabileceğine işaret ediyor.

Ancak bir yandan ise Rusya’nın bu açıklamalarının özellikle kripto para yatırımcılarını hareketlendirme olasılığı da bulunuyor. Zira daha önce ABD seçimlerine müdahale dolayısı ile azil süreci gündeme gelmiş ve bu süreç uzun birkaç ayın ardından yeni kapanmıştı. O dönemde kripto para birimleri bu süreçten dolayı çok büyük değer kayıpları ve değer artışları görmüştü.

Özellikle kripto para birimlerinin bu dönemden sonra ABD ve Rusya arasındaki gerilime bağlı olarak daha fazla fazla artabileceğinden söz edilmeye başlandı.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları