Haberler

Rusya’nın Hamlesi Diğer Bölge Ülkelerini Harekete Geçirebilir

Rusya'nın kripto para birimlerini hizmet ve ödemeler alanında yasaklaması tepki çekiyor.

Rusya merkezli kripto para yatırımcıları Putin yönetiminin aldığı kripto para yasaklarının derhal iptal edilmesini isterken, çok sayıda Rusya merkezli Putin ve yönetim karşıtı son kararların ardından Rusya’nın bu karardan vazgeçmesi talebinde bulundular.

Birçok Rusya vatandaşı Amerikan yönetimine ve Avrupa Birliği’ne Putin yönetiminin aldığı bu tür yasakları iptal etmesi için baskı ve yaptırım uygulamaya davet ederken, Amerikan yönetiminden destek isteyenlerin sayısı hızla artıyor.

Yasakçı Zihniyet!

Rusya vatandaşları bu yasakların “yasakçı zihniyet” sonucunda ortaya çıktığını ancak bir çözüm olmadığı gibi bazı diktatörlerin dikkatini çekebileceğine işaret ettiler. Kripto paralar ile ödeme yasaklarının uygulanmaya başlamasının ardından ülkede çok sayıda kripto para ödeme sağlayıcısının da zarar göreceği iddia edildi.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu