Haberler

Rusya’nın Kripto Para Yasakları 2020’de Gündemden Silinecek Mi?

Piyasa hacmi ve fiyatında yaşanan son günlerdeki artışlar, Rus vatandaşlarını kripto para satın alımlarına yönlendiriyor.

Rusya hükümeti geçtiğimiz günlerde değişmişti. Hükümetin değişmesinin nedeni olarak Başkan Putin’e daha  fazla yetki vermek olduğu gündeme gelse de Putin yönetimi bu konuda pek fazla bilgi vermemeyi tercih etti. Rusya yönetiminin değişmediği, ancak hükümetin kısmen değiştiği bu olayla beraber kripto para birimi yasaklarının ne olacağı konusu kafalarda soru işaretlerine neden olmuştu.

Çok sayıda insan, kripto para birimlerinin Rusya Federasyonu yönetimince yasaklanmasını beklerken, bir yandan ise Devlet Duması tarafından kripto para yasakları talep ediliyordu.

2020’ye girdiğimiz bu ay içerisinde yasaklar gündeme gelmedi. Mevcut yönetimin değişmesi ile kripto para yasakları konusunda herhangi bir bilgi verilmediği öğrenildi.  Başkan Putin’den ise açıklama gelmedi.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu