Kripto HaberleriHaberlerRusya'nın Kripto Para Yasakları Uygulanamayabilir!

Rusya’nın Kripto Para Yasakları Uygulanamayabilir!

Takip et

Rusya, kripto para yasaklarını uygulamak isterken, ülkedeki kripto para sahipleri de bu yasakların uygulanmasına müsade etmeyeceklerini ve kripto para yasaklarının uygulanmasını istemediklerini belirtiyor. Kripto para yasakları hakkında henüz bugüne kadar bir resmi adım atmamış olsa da resmi evraklar ile ilgili olarak adım atmış olan bir ülke Rusya.

Bu nedenle ülkenin gelecekte kripto para birimleri konusunda ciddi problemler ile karşı karşıya kalabilecek olduğu, Rusya vatandaşlarının da kripto paraların resmi olarak devlet tarafından yasaklanması durumunda sonucunun çok kötü olabileceği belirtiliyor. Rusya’nın kripto para yasaklarının uygulanmasının gelecekte ciddi sorunlara sebep olabileceği belirtilirken, yatırımcılarında ülkede Moskova’ya bu konuda uyarılarda bulunmasına ”bir ihtimal” olarak bakılmakta.

Ülkedeki kripto para sahiplerine göre kripto para birimleri Rusya’yı asla tehdit etmiyor. Rusya’nın kripto paraları yasaklamasına gerektirecek bir neden olmadığını belirtiyorlar. Kripto paralar yasaklansa bile ülkede kripto paraları kullanmaya devam edecek olduğunu açıklayan gruplar etkili olmaya başladılar bile. Birçok Rus kripto para forumunda madencilerin başta olmak üzere yasaklara karşı ayakta duracakları ve bu yasakların uygulanmasını asla istemedikleri belirtiliyor. Rusya’nın yasaklayıcı bir hükümeti aslında yok. Ülkedeki hükümet internette çok fazla sansür uygulasa da günlük hayatta yasaklar pek uygulanmıyor.

Yaptırımları aşarız mesajı!

Ruslar kripto paraların yasaklanması ve yaptırımlara maruz kalmaları durumunda yatırımlarını güvenilir olan ABD gibi ülkelere gönderecek olduklarını ve bunun Rus ekonomisinde zarara neden olacak bir karar olacağını belirterek Başkan Putin yönetimini uyarıyor. Putin ve yönetiminin bu konudan ilgili birimlerin bilgi sahibi olacağını belirtenler yaptırımları aşabilecekleri mesajını vermekte ısrarcı.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Popüler Yazılar

Popüler Blog Yazıları