Haberler

Rusya’nın Yeni Başbakanı Reform İstiyor Ama…

Rusya Federasyonu Başbakanı Mikhail Mishustin göreve başlıyor...

Nexo

Rusya Federasyonu Başbakanı Mikhail Mishustin, net olarak görevine başlamış sayılıyor. Kripto para birimleri ile doğrudan ilgili olan dijital para reformlarının olmasını isteyen yeni başbakan, bu konuda ülkede reformların daha çok artması gerektiğini düşünüyor ama önünde bir engel var: Putin ve diğerleri.

Rusya’da Devlet Başkanı Vladimir Putin, 20 yıldır ülkeyi aktif olarak yönetiyor ve ülkedeki birçok siyasetçi Putin’in düşüncelerine destek vermek zorunda kalıyor. Putin yönetimi ülkede kripto para baskısını daha çok arttırabilmek ve daha fazla limit koymak isterken bir yandan ise başbakanın bu isteklerinin devlet başkanının engeline takılabileceği tahmin ediliyor.

Dijital para reformu isteklerine rağmen Rusya yakın zamanda 9.000 dolar ve daha fazla olan tutarları bile kısıtlamalara tabii tutma kararına imza atmaya hazırlandıklarını göstermişti.

En güncel haberleri Twitter ve Telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Android Uygulamamız ile anlık fiyat takibi yapabilir ve alarm kurabilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı