Haberler

Rusya’nın Yeni Başbakanı Reform İstiyor Ama…

Rusya Federasyonu Başbakanı Mikhail Mishustin göreve başlıyor...

Rusya Federasyonu Başbakanı Mikhail Mishustin, net olarak görevine başlamış sayılıyor. Kripto para birimleri ile doğrudan ilgili olan dijital para reformlarının olmasını isteyen yeni başbakan, bu konuda ülkede reformların daha çok artması gerektiğini düşünüyor ama önünde bir engel var: Putin ve diğerleri.

Rusya’da Devlet Başkanı Vladimir Putin, 20 yıldır ülkeyi aktif olarak yönetiyor ve ülkedeki birçok siyasetçi Putin’in düşüncelerine destek vermek zorunda kalıyor. Putin yönetimi ülkede kripto para baskısını daha çok arttırabilmek ve daha fazla limit koymak isterken bir yandan ise başbakanın bu isteklerinin devlet başkanının engeline takılabileceği tahmin ediliyor.

Dijital para reformu isteklerine rağmen Rusya yakın zamanda 9.000 dolar ve daha fazla olan tutarları bile kısıtlamalara tabii tutma kararına imza atmaya hazırlandıklarını göstermişti.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu