AltcoinBorsaHaberler

Sadece Uniswap (UNI) Kullanarak Bedavadan 12.000$ Kazandılar!

UNI airdroplarını elinde tutanlar ödüllendirildi.

Kripto para dünyası 2020 yılında arkasını aldığı rüzgarla yoluna devam ederken, kripto para yatırımcıları cüzdan bakiyelerini büyütmeye devam ediyor.

Bitcoin ve altcoinlerde yaşanan bir büyük fiyat patlamaları merkeziyetsiz borsalar tarafında da yaşandı. Bunların başında da Uniswap geliyor. UNI yatırımcıları için 2021 yılı iyi geçiriyor.

Uniswap, Ethereum ağı üzerinde kurulu merkeziyetsiz borsaların başında geliyor. Uniswap kullanıcılarına ERC20 protokolü standardına dayalı herhangi bir coin için likidite havuzu oluşturma ve tamamen merkeziyetsiz şekilde bunları takas etme imkanı sunuyor.

Borsa komisyon ücretleri tüm likidite sağlayıcılarına dağıtılıyor. Bu ödül sistemi sayesinde borsaya olan ilgi her geçen gün artıyor.

Uniswap’ın 2020 yılına kadar kendisine ait bir coini bulunmuyordu. Borsa Uni’i çıkaracağı zaman, Uniswap borsasını 1 Eylül tarihinden önce kullanmış herkese airdrop dağıtımı yapacağını duyurdu.

Bu sayede belirli bir tarihten önce Uniswap kullanan herkes ücretsiz olarak 400 Uni tokeni aldı. Dağıtımın yapıldığı tarihte Uni fiyatı 2-4 dolar arasında değişmekteydi.

Birçok yatırımcı bedava olduğu için hemen satmayı tercih etti. Ancak süreç içerisinde airdoplarını tutanlar mükemmel bir kazanç elde etmiş oldu. Uni şu sıralar 30$ seviyelerinden işlem görüyor. Bu da bedava dağıtılan tokenleri satmayan birisinin şuanda 12.000$ karda olduğu anlamına geliyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu