Haberler

Samson Mow: Bitcoin Günlük Kullanıma Uygun Değil!

Blockstream yöneticisi Samson Mow.

Blockstream yöneticisi Samson Mow, Bitcoin’in günlük kullanıma uygun olmadığı ve henüz kripto para yatırımlarının gün içerisinde standart bir ödeme için kullanılmasının mümkün olmadığını açıkladı. İnsanların daha çok Bitcoin kullanırken ödeme aracı değil, yüklü bir para aktarma aracı için Bitcoin ve benzer altcoin kripto paralarını kullandıklarını açıkladı. Yatırımcıların kripto para birimlerini bir yatırım aracı olarak ve ödeme aracı görmeyerek tercih ettiklerini açıklayan Blockstream yöneticisi Samson Mow, bu konuda kendisinin bir süre boyunca kripto paraların günlük kullanımda işe yarayacağını düşünmediğini açıkladı.

Bitcoin ve kripto para birimleri ile ilgili birçok kripto para yatırımcısı soru işaretleri ile karşı karşıya kalsa da günlük ödemelerde sadece çok nadiren kripto para birimleri tercih ediliyor. Yatırımcıların günlük ödemelerde en fazla tercih ettikleri ödeme aracı standart banka ve kredi kartları olmakta.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu