Haberler

Samson Mow: Düzenleyiciler Dikkatli Olmalı!

Yönetici Samson Mow, kripto para düzenlemeleri hakkında uyardı.

Samson Mow kripto para düzenlemeleri hakkında açıklama yaptı. Kripto para birimi düzenlemeleri ile ilgili bazı düzenleyicilerin düşmanca davranmaması gerektiği ve kripto para birimlerinin gelecekte devletlere bu sebeple başına sorun olma riskinin daha fazla olduğundan ifade etti. Bitcoin ve kripto para yatırımcılarının olası yasaklar ile karşı karşıya kaldığı son dönemde yatırımcılar kripto para birimlerinin devlet eli ile yasaklanmasını istemiyor ve sürekli olarak bu konuda devlet dairelerinde bile kripto paraların kullanılmasını isteyen bir grup var.

Kripto para birimi sahibi olanların sayısı giderek artarken bir tarafta ise kripto para birimi yasaklarının söz konusu olduğundan söz eden Samson Mow, düzenleyicilerin Bitcoin’i ”tanımlanamayan madde, düşman” olarak görmemesi gerektiğini ve bu konunun daha sonra dönüp dolaşıp kendi kendilerine ve ülkelerine zarar vereceği hakkında açıklama yaptı.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu