binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriHaberlerSamsung 2018 Yılını ''Bitcoin Madencileri'' Sayesinde + Kar İle Kapattı

Samsung 2018 Yılını ”Bitcoin Madencileri” Sayesinde + Kar İle Kapattı

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Güney Koreli teknoloji üreticisi ve teknoloji dünyasına yön veren markalarından birisi konumunda olan Samsung, bugünlerde üretim olarak çok yoğun günler geçiriyor. Kripto para madencileri dolayısı ile şirketin 2018 yılının ilk çeyreğinde %58 oranında geçtiğimiz yıla oranla daha fazla kar elde ettiği açıklanırken, bu kar oranının bu kadar fazla artmasındaki nedenin ise Bitcoin madenciliği yapan madencilerin yarı iletken çipler sayesinde üretim yapabilmesi olarak gösteriliyor.

Samsung Kurumsal Yatırımcı İşleri Başkan Yardımcısı Robert M. Yi, açıklamasına göre madencilik alanında kullanılan yarı iletken çip üretiminde yaşanan artış ve gelen daha fazla alım talebi dolayısı ile marka daha fazla kar elde etti.

Madenciler Sadece Masum Kullanıcılara Kaybettirdi!

Samsung Kurumsal Yatırımcı İşleri Başkan Yardımcısı Robert M. Yi’nin açıklamalarında da olduğu üzere Samsung’a ve diğer ekran kartı üreticilerine bu sene yüksek kar oranları elde ettiren Bitcoin madencileri sadece masum sıradan ekran kartı almak isteyen insanların kayıp yaşamalarına neden oldu. Zira ekran kartı fiyatları bu sene %150 oranında artış gösterirken, Türkiye’de ise %250 oranına varan (döviz kuru dolayısı ile) artışlar yaşadı.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail