bybit banner
bybit banner
Kripto HaberleriHaberlerSamsung'dan 2.9 Milyon Dolarlık Kripto Para Yatırımı

Samsung’dan 2.9 Milyon Dolarlık Kripto Para Yatırımı

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

24 Nisan’da yayınlanan bir haber doğrultusunda, kripto para birimi donanım cüzdanı üretimi ile bilinen Ledger, dünyanın tekelini elinde bulunduran en büyük telefon üreticisi firmalarından bir tanesi olan Samsung’dan 2.9 milyon dolarlık bir yatırım ücreti almayı başardı. Ledger sözcüsü, konuya ilişkin yaptığı açıklamada yatırım hakkındaki haberleri onaylarken, detay paylaşmak istemediğini belirtti. Ledger firmasının yatırım almasının yanı sıra, firmaya yönelik yeni bir haber de CEO’luk alanından geldi. Firmanın eski başkanlığını yürüten Pascal Gauthier, yeni CEO olarak göreve başladı. Eski CEO ise Ledger’in yönetim kuruluna başkan olarak atandı.

Samsung’dan Kripto Para Atağı

Güney Kore menşeili teknoloji devi Samsung firması, geçtiğimiz aylarda yeni amiral gemisi olan Samsung Galaxy S10 modeli içerisinde kripto para cüzdan hizmetini sunacağını duyurmuştu. Firmanın duyuruyu yapmasından bu yana geçen süreçte ciddi bir kripto para alımı yaptığı da gelen bilgiler arasında. Firmaya yakın olan kaynakların verdikleri bilgilere göre, Samsung kendi blockchain ağını geliştirmek için çalışmalarını sürdürüyor. Haberi yapan kişi tarafından alınan bilgilere göre, Samsung’un kendi blockchain ağının Ethereum odaklı olabileceği söyledi. Halka açık mı yoksa gizli mi olacağı konusunda henüz net bir bilgi gelmediğini ve firmanın bu konuda karar veremediğini söyleyen kişinin açıklamaları gündeme bomba gibi düştü. Samsung’un ilerleyen dönemlerde kendi kripto ağını oluşturması, cihaz kullanıcılarını da etkileyecek gibi görünüyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları