coinexbanner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinSantiment Açıkladı: Beklenmeyen Altcoinin Sosyal Hacminde Patlama Yaşadı, Bitcoin'i Bile Geçti!

Santiment Açıkladı: Beklenmeyen Altcoinin Sosyal Hacminde Patlama Yaşadı, Bitcoin’i Bile Geçti!

Kripto para analiz şirketi Santiment tarafından hazırlanan yeni bir veriye göre sürpriz bir altcoin sosyal hacminde artış gördü.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Kripto para analiz şirketi Santiment tarafından sağlanan verilere göre, ilginç bir şekilde sıra dışı bir altcoinin sosyal hacmi ani bir artış yaşadı.

Santiment’e göre son 24 saat içerisinde bir memecoin olan Dogelon Mars (ELON), Bitcoin’i bile geride bırakarak sosyal hacminde yükseliş gördü. Sosyal medya ağlarında tokenden bahsedilme oranlarını analiz eden Santiment, söz konusu gönderilerin %62 olumlu, %19 nötr ve %18 negatif açıklamalardan oluştuğunu tespit etti.

Dogecoin ve Shiba Inu’nun popülerliğinin zirvesindeyken oluşturulan bir memecoin olan ELON, Elon Musk’ın dikkatini çekmeye çalışıyor fakat bu konuda pek de başarılı sayılmaz. Sosyal hacmindeki son artış her ne kadar son bir haftadaki yaklaşık %5’lik yükselişin ardından gelse de token tüm zamanların en yüksek fiyat seviyesinden %99.59 daha düşük bir seviyeden işlem görüyor.

İlgili Haber  Önde Gelen Analist, Bu Hafta Yakından İzleyeceği 6 Altcoini Paylaştı!

Santiment, tokenin ayrıca son zamanlarda ağ büyümesinde ani artışlar gördüğünü, bunun da yeni adreslerin artan bir oranda oluşturulduğu anlamına geldiğini söyledi.

Santiment verilerine göre sosyal hacmi yüksek diğer kripto paralar ise şöyle sıralandı.

  1. ELON
  2. BTC
  3. FNSA
  4. MXC
  5. STX
  6. LINK
  7. NYM
  8. SURE
  9. BLZ
  10. XEC

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları