binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinSantiment İki Altcoine Dikkat Çekti! "Biri Boğa Sinyali Veriyor, Diğeri ise Alım...

Santiment İki Altcoine Dikkat Çekti! “Biri Boğa Sinyali Veriyor, Diğeri ise Alım Fırsatı Sunuyor!”

Santiment Loopring (LRC) ve Litecoin'i (LTC) analiz etti.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Bitcoin (BTC) ve altcoinlerde genel olarak düşüş yönlü bir hareketlilik yaşanırken, bazı altcoinler yaşadıkları olumsuz olaylar nedeniyle daha sert düşüşler yaşıyor.

Bunlardan biri de 5 milyon dolarlık istismara uğrayan ve keskin bir düşüş yaşayan Ethereum (ETH) tabanlı altcoin Loopring (LRC) oldu.

LRC piyasadaki güncel konulardan biri olurken, Santiment, yaşanan keskin düşüşün dip alıcıları için satın alma fırsatı sunduğunu söyledi.

FUD ile LRC’de 4 günde yaşanan %22’lik düşüş birleştiğinde Santiment, LRC’de satın alma fırsatı olduğunu söyledi.

Ne Olmuştu?

Ethereum tabanlı kripto para birimi tokenı Loopring 5 milyon dolarlık saldıraya uğradı. Bu saldırı sonrası LRC tokeni keskin bir düşüş yaşadı.

Litecoin (LTC) Yükseliş Sinyali Veriyor!

LRC dışında dijital gümüş olarak bilinen Litecoin‘i de değerlendiren Santiment, Litecoin (LTC) ağındaki benzersiz ve aktif adreslerin arttığını söyledi.

Ağ üzerindeki adreslerin 4 Haziran tarihinden bu yana hızla artarak 2 katına çıktığı belirten analist ağ etkinliğindeki artışla birlikte RSI’ın da fırsat bölgesine girdiğini ve yükseliş sinyali verdiğini söyledi.

“Litecoin ağında Mayıs ayı boyunca yaklaşık 345.000 adres aktif olurken, geçtiğimiz hafta ağda ortalama 704.000 benzersiz adresin etkileşime girdi.

Aktif adreslerin iki katından fazla artması ve RSI’sının fırsat bölgesine doğru ilerlemesi, bir LTC sıçramasının habercisi olabilir.”

LTC, yazım esnasında 78,8 dolardan işlem görmeye devam ediyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail