binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinSantiment, Türklerin Yoğunlaştığı 3 Altcoini Değerlendirdi!

Santiment, Türklerin Yoğunlaştığı 3 Altcoini Değerlendirdi!

Kripto para analiz şirketi Santiment, son yaptığı paylaşımında ilgi gören üç altcoinin değerlendirmesini yaptı.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Kripto para analiz şirketi Santiment’ten bir analist, son 24 saatte ağlarında büyük transferler gören üç altcoin hakkındaki görüşlerini ve bunların fiyat hareketleri için ne anlama gelebileceğini paylaştı.

Lido Dao (LDO)

İlk altcoin, kullanıcıların Ethereum’larını stake etmelerine ve karşılığında likit stETH tokenleri almalarına olanak tanıyan merkezi olmayan bir protokol olan Lido Dao (LDO). Analiste göre LDO, borsa dışı bir adresten diğerine 36.4 milyon dolarlık bir transfer gördü ve bu da işlem hacmini fazla etkilemedi.

Bununla birlikte, LDO’nun borsalardaki arzının %6’nın altında, analist bu verinin çok düşük olduğunu, bunun da güçlü talep ve düşük satış baskısına işaret edebileceğini belirtti.

Illuvium (ILV)

İkinci altcoin, Illuvials adı verilen koleksiyon yaratıklarını içeren blok zinciri tabanlı bir oyun olan Illuvium (ILV). Analist, ILV’nin Şubat ayı başında 106 dolarlık zirveye ulaşmasından bu yana keskin bir düşüş yaşadığını ve şu anda 47 doların altında işlem gördüğünü söyledi.

Ayrıca, borsalardaki ILV arzının istikrarlı bir şekilde artarak %14.5’e ulaştığını, bunun da zayıf talep ve yüksek satış baskısına işaret edebileceğini belirtti.

İlgili Haber  Brezilya, Dijital Parası İçin 14 Şirketi Seçti: Bitcoin Detayı Dikkat Çekti!

Bununla birlikte, ILV için zincir içi işlem hacminin bugün 14 milyon dolarlık bir transfer nedeniyle arttığını ve bunun fiyat için bir dibe işaret etmesi halinde yükseliş işareti olabileceğini de sözlerine ekledi.

Holo (HOT)

Üçüncü altcoin ise, daha insan merkezli bir internet sağlamayı amaçlayan dağıtılmış bir bilgi işlem platformu olan Holo (HOT).

Analist, HOT’ın son altı ay içinde dalgalı bir seyir izlediğini ve borsalardaki arz önemli ölçüde azaldığı için çılgınca dalgalandığını söyledi. HOT’ın bugün borsa dışı bir adresten diğerine 12,7 milyon dolarlık bir transfer gördüğünü ve bunun ağ için alışılmadık bir durum olmadığını söyledi. Bu transferin, düşük kalan borsalardaki arzı etkilemediğini söyledi.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail