coinexbanner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinSantiment Verilerine Göre Bu Altcoindeki Balina Sayısı Rekor Düzeye Ulaştı!

Santiment Verilerine Göre Bu Altcoindeki Balina Sayısı Rekor Düzeye Ulaştı!

Dört ay önceki zirvesinden bu yana piyasa değerindeki %35'lik düşüşe rağmen, bu altcoinin balinaları varlıklarını ikiye katladı.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Cardano’yu (ADA) çevreleyen yatırımcı duyarlılığı düşüşte ancak bu durum kripto para ekosistemindeki büyük oyuncuları yatırım yapmaktan caydırmamış gözüküyor.

Cardano Balinaları Artan Varlıklarıyla Piyasa Duyarlılığına Meydan Okuyor

Dört ay önceki zirvesinden bu yana piyasa değerindeki %35’lik düşüşe rağmen Cardano balinaları, varlıklarını ikiye katlıyor gibi görünüyor.

Analiz firması Santiment’in yaptığı analiz şaşırtıcı bir eğilimi ortaya koyuyor. 100.000 ADA veya daha fazlasını tutan cüzdanların sayısı etkileyici bir şekilde 25.294’e ulaştı.

Yüksek hacimli cüzdanlardaki bu artış, son 16 ayın en yüksek sayısına işaret ediyor ve önemli oyuncuların Cardano’nun uzun vadeli potansiyeline güvenmeye devam ettiğini gösteriyor.

Ölçeklenebilirlik, sürdürülebilirlik ve birlikte çalışabilirliğe odaklanmasıyla bilinen bir blok zinciri platformu olan Cardano, son aylarda inişli çıkışlı bir yolculuk yaşadı.

Piyasa değeri zirveden %35’lik bir düşüş yaşarken, daha büyük cüzdan sahipleri tarafından ADA tokenlerinin kararlı bir şekilde biriktirilmesi farklı bir tablo çiziyor.

İlgili Haber
Short Sıkışması Yaşayan Altcoin Yüzde 48 Yükseldi, Fonlama Oranı Yıllık Negatif Yüzde 2000'e Fırladı

Bu gelişme, kısa vadeli piyasa dalgalanmalarına ve endişelerine rağmen, önemli sayıda büyük oyuncunun Cardano’nun temel değerine ve gelecekteki potansiyeline inanmaya devam ettiğini göstermesi açısından dikkate değerdir.

Kripto para piyasası dinamikliğini koruduğu ve hızlı değişimlere maruz kaldığı için, balinaların davranışları Cardano için gelecekteki eğilimlerin önemli bir göstergesi olabilir.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail