AltcoinHaberler

Santiment’ten Balina Uyarısı Geldi: “Bitcoin Düşerken Bu Altcoin’i Topluyorlar!”

Balinaların agresif alımı şimdilik fiyata yansımadı.

Art arda gelen olumsuz haberler kripto para piyasalarında yeni yaprak dökümlerini tetiklerken Chainlink balinaları farklı bir yol izliyor. LINK sahibi olan zayıf eller döküm sırasında mallarını boşaltırken, LINK balinaları toplamaya devam ediyor.

Santiment tarafından aktarılan son verilere göre, düşüş sırasında ucuz fiyattan satılan LINK’ler balinalar tarafından toplanıyor. Bu değişim sırasında toplam LINK arzının %3.4’ü yeniden balinaların cüzdanlarına girdiği görülüyor.

Santimente göre 1 milyon ile 10 milyon arasında LINK tutan balinaların hızlı bir şekilde LINK biriktirdiği görülüyor. Piyasada ve Bitcoin’e bir düşüş trendi söz konusuyken bu kadar yüksek miktarda alım yapılması LINK’e ilişkin beklentilerinin yüksek olduğunu gösteriyor.

Haber saatimiz itibariyle 23.40$’dan işlem göre LINK 10 milyar dolarlık piyasa değeri ile en büyük 15. kripto para birimi olmaya devam ediyor.

Cardano ve Avalanche gibi platformların ileride akıllı sözleşmeler oluşturmak için Chainlink’le anlaşmasının balinaların agresif alımlarını tetiklemiş olabileceği değerlendiriliyor. Bu alımların kısa vadede fiyata etki etmediğini görüyoruz. Bitcoin belirli bir aralıkta konsolide olduktan sonra LINK marketten pozitif ayrışacak mı takip ediyor olacağız.

*Yatırım Tavsiyesi Değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu