Kripto HaberleriBorsaSBF, ABD'ye İade Edilmeden Önce İddianameyi Görmek İstiyor

SBF, ABD’ye İade Edilmeden Önce İddianameyi Görmek İstiyor

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Bahamalar’da bir haftadır tutuklu olan FTX borsasının kurucusu ve eski patronu Sam Bankman-Fried, bir çok suçlama ile karşı karşıya. Bahama mahkemesi, SBF’ye kara para aklama ve elektronik dolandırıcılık suçlamalarını yöneltirken Amerika Birleşik Devletleri batık borsanın CEO’sunun ülkeye iadesini istiyor.

Bankman-Fried’ın kefalet talebinin reddedilmesinin ardından bugün mahkeme olağanüstü bir duruşma gerçekleştirdi. Eski FTX CEO’su Bankman-Fried mahkemede ABD’ye iadesi konusunda bir sorun olmadığını ancak hakkında hazırlanan iddianameyi okumak istediğini belirtti.

SBF, ilk başta iade olmayı reddetse de ülkenin en kötü şartlara sahip hapishanelerinden Fox Hill’de bir hafta geçirince fikrini değiştirdi. Basına yansıyan haberlere göre batık patron vegan olduğu için beslenme konusunda bile büyük sorun yaşıyor.

FTX Mağdurları SBF’nin Gözünün İçine Bakıyor

ABD’nin en büyük kripto para fenomenlerinden Ben Armstrong duruşmayı takip etmek için Bahamalar’a gitti. Armstrong, Twitter’da paylaştığı fotoğrafta mahkemeye “Bankman-Fried’ın gözlerinin içine bakmak için” gittiğini belirtti.

SBF, Amerika Birleşik Devletleri’nde bir çok kurumun ayrı ayrı suçlamalarıyla karşı karşıya. Yerli basına yansıyan haberlere göre hakkındaki bütün suçlamalar kabul görürse Bankman-Fried 115 yıl hapis cezası çekecek.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Piyasa Değeri

Detay