bybit banner
bybit banner
Kripto HaberleriHaberlerSchwab: Kripto Paralardan Uzak Duracağız!

Schwab: Kripto Paralardan Uzak Duracağız!

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

ABD merkezli bilinen ve adının ön plana çıktığı şirketler arasındaki Schwab yaptığı açıklama ile kripto para birimlerine kısa süre içerisinde ilgi göstermeye gerek duymadıkları ve kripto paraları bir süre boyunca mevcut durumun sonucu nedeniyle önermediklerini açıkladı. Kripto para birimi yatırımcılarının sayısı yıllar öncesinde 100 bin altındayken bugün 25 milyon üzerinde ve sayıları giderek arttı. Schwab ve benzer bazı ABD ve diğer bölgelerden olan şirketler ise bu konularda yaptığı açıklamalarda bazen kripto para birimlerini önermedikleri, bazen ise önerdiklerini belirterek medyada gündeme geliyorlar.

Binlerce doların üzerindeki kripto para birimi fiyatları ve milyarlarca dolar üzerindeki piyasa hacminin sahibi. Schwab ve bazı yabancı ve yerli şirketler kripto paralara henüz yakın zamanda sahip olmasalar bile gelecekte kripto para sahibi olacaklar. Kripto para birimleri gelecekte çok fazla sayıda insan tarafından kullanılacak olduğu için Schwab ve diğer şirketlerde bu tür açıklamalarının yerini kripto para önerileri ile değiştirmeye başlayabilirler.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları