Haberler

Schwab: Kripto Paralardan Uzak Duracağız!

Schwab kripto paralara sahip olmayı bir süre boyunca düşünmeyeceklerini ve önermediklerini açıkladı.

Nexo

ABD merkezli bilinen ve adının ön plana çıktığı şirketler arasındaki Schwab yaptığı açıklama ile kripto para birimlerine kısa süre içerisinde ilgi göstermeye gerek duymadıkları ve kripto paraları bir süre boyunca mevcut durumun sonucu nedeniyle önermediklerini açıkladı. Kripto para birimi yatırımcılarının sayısı yıllar öncesinde 100 bin altındayken bugün 25 milyon üzerinde ve sayıları giderek arttı. Schwab ve benzer bazı ABD ve diğer bölgelerden olan şirketler ise bu konularda yaptığı açıklamalarda bazen kripto para birimlerini önermedikleri, bazen ise önerdiklerini belirterek medyada gündeme geliyorlar.

Binlerce doların üzerindeki kripto para birimi fiyatları ve milyarlarca dolar üzerindeki piyasa hacminin sahibi. Schwab ve bazı yabancı ve yerli şirketler kripto paralara henüz yakın zamanda sahip olmasalar bile gelecekte kripto para sahibi olacaklar. Kripto para birimleri gelecekte çok fazla sayıda insan tarafından kullanılacak olduğu için Schwab ve diğer şirketlerde bu tür açıklamalarının yerini kripto para önerileri ile değiştirmeye başlayabilirler.

En güncel haberleri Twitter ve Telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Android Uygulamamız ile anlık fiyat takibi yapabilir ve alarm kurabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Başa dön tuşu
Kapalı