Haberler

SEBA Hizmetlerini 9 Ülkeye Yaydı

İsviçre genel merkezli kripto para birimi bankası SEBA'dan bir yeni hamle daha...

SEBA bir kripto para bankası ve genel merkezi İsviçre’de. İsviçre merkezli bu oluşum Dünyanın en güvenilir kripto para bankalarından bir tanesi olarak biliniyor ki zaten sayı olarak normal bankalara göre kripto para birimi bankalarının sayıca çok az oldukları da herkesin malumu. SEBA’nın bugün yeni bir adım atarak Avrupa ülkelerine genişlediği ve aktif olarak birçok ülkede hizmet sunmaya başladığı belirtildi.

SEBA’dan yapılan yeni basın açıklamasında şu anda kurumsal müşteriler için (bireysel herhangi bir hizmet henüz sunulmamakta) Singapur, Hong Kong, İngiltere, İtalya, Almanya, Fransa, Avusturya ve Portekiz’deki akredite yatırımcılar için tamamen aktif durumda olduğunu açıkladı.

Türkiye’ye gelme ihtimali olup olmadığı kafa karışıklığı yaratan bankanın bir sonraki adımda ABD’ye genişlemesinin mümkün olacağı iddia edildi.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu