Haberler

SEC, ABD Devlet Veritabanlarını Kontrol Etti

ABD'de bir süre önce Donald Trump'ın isteği ile kripto para raporu hazırlanması talimatı verilmişti.

ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) çok değerli bilgilerin saklandığı ABD Kongresi ve ABD Patent ve Ticari Marka Ofisi veritabanlarını kripto para, Blockchain ve diğer konularda kontrol etti ve iddialara göre bir rapor hazırladı. ABD’nin ulusal veritabanları bugün tüm dünyanın veritabanlarından daha değerli görülüyor ve çok güçlü, çok doğru bilgiler içerdiği açık bir şekilde biliniyor.

SEC ise bu veritabanlarına girilmiş olan bilgileri incelemek, bunları toplamak ve tüm eyaletler ve binlerce yetkili tarafından yazılan doğru kripto para ve Blockchain açıklamalarına bakmak için bu raporlara erişim yetkisini kullandı.

Bu yetkinin neden dolayı kullanıldığı açıklanmazken, konu ile ilgili olarak veritabanlarının binlerce terebayt boyutunda kripto para ve Blockchain bilgisi içeriyor olabileceği tahmin edilmekte.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Başa dön tuşu
Kapalı