HaberlerXRP

“SEC Davası Ripple’ı (XRP) Engelleyemedi, ABD Dışındaki Büyüme Devam Ediyor”

Ripple davadan yara alsa da ABD dışındaki faaliyetlerini büyüttü.

SEC ile Ripple arasında devam eden ve oldukça ses getiren XRP davasında yolun sonu göründü. Uzmanlar davanın olası sonuçlarını değerlendirmeye başladı.

Hukuk alanındaki uzmanları Ripple’ın davayı kazanma ihtimalinin daha yüksek olduğunu düşündüklerini söylediler.

Fox Business’tan Charles Gasparino, Ripple Labs’ın üst düzey yöneticilerine yakın kaynaklardan aldığı bilgileri twitter hesabından yaptığı paylaşımla duyurdu.

Gasparino, Ripple Labs’ın SEC tarafından aleyhlerinde açılan bu davada zarar görenin yalnızca Ripple’ın ABD içindeki işi olduğunu düşündüklerini ifade etti.

Gasparino, Ripple her ne kadar ABD merkezli olsa da, ABD dışında denizaşırı ülkelerde de gelişmeye devam ettiğini belirti.

Ripple, Japonya, İngiltere, Afrika ve Latin Amerika gibi ülkelerde işini genişletmek ve isteğe bağlı çalışanlar ve serbest çalışanlar için sorunsuz, ucuz, hızlı havale ve ödemeler için çalışmaya devam ediyor.

Gasparino ayrıca SEC’in Ripple ve diğer kripto para şirketlerine karşı olan tavrının aslında Ripple’ın başarısının ABD dışında gelişmesine katkıda bulunduğunu ifade etti.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
3 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments
Memo

Tam oruspu cicugu bir site burasi

Memo

La pezevenkler adam riple ile ikgiki bi bok soylememis siz adamin fotosunu buraua birakmisiniz

Xrp yi umutla bekleyen adam

Nasıl büyüyo hep aynı yerinde sayıyo


Başa dön tuşu