Haberler

SEC Komiseri Hester Peirce Görevde Kalacak

ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) komiseri Hester Peirce, 2. dönem devam edecek.

ABD’de kripto para birimi destekçisi olduğu açıkça bilinen ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) komiseri Hester Peirce görevde kalmaya devam edecek. Seçimler sırasında 2. kez görevine devam etmesi kararı alınan Peirce’nin bu adım sayesinde kripto para yatırımcılarına umut olduğu belirtiliyor.

Peirce, SEC içerisinde kripto para destekçisi bir isim olarak tanınmasının yanında bu konuda açıklamaları ile ön plana çıkıyor ve sürekli olarak kripto para birimi camiasında aktif olarak destek görüyor. Peirce’nin 2. dönemde görevine yine devam etmesine karar veren ABD Senatosu yetkilileri, göreve devam etmenin daha iyi olacağını, Peirce’nin yerine daha iyi bir isim bulunmasının mümkün olsa bile gerekli olmadığına karar verdiler.

Yakın zamanda Peirce’nin kripto para birimleri konusunda bir açıklaması yok ancak destekçi olması bile önemli görülüyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu