Haberler

SEC Kripto Para Birimleri Ve Blockchain’e Çok “Dikkatli” Yaklaşıyor

Amerikan Menkul Kıymetler ve Borsalar Komisyonu (SEC) başkanı Jay Clayton, kripto para birimleri ve zincir teknolojisini görmezden gelmediklerini açıkladı.

Amerikan Menkul Kıymetler ve Borsalar Komisyonu (SEC) Başkanı Jay Clayton, Bitcoin hakkında kendilerine sorulan sorulara yanıt niteliğinde bir açıklama yaptı. Kripto para birimlerinin durumuna dikkat ederken zincir teknolojisi konusunu da gözden kaçırmadıklarına değinen başkan, kripto para yatırımları ile ilgili temkinli davrandıklarını açıkladı.

Zincir teknolojisi ve kripto paraları izlemeye devam edeceklerini ancak kesin olarak bir karar vermediklerini belirten Clayton, ABD doları ve yatırımlarının da korunması adına gerekli en özel önlemleri almaya devam etmek zorunda olduklarını açıkladı.

ABD dolarının değerinin korunması ve Amerikan varlıklarının en iyi düzeyde muhafaza edilebilmesi adına atacakları adımları “çok dikkatli” bir şekilde atması gereken SEC’in kripto para birimlerine sarı ışık yaktığı net.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu