Haberler

SEC: Kripto Paraları İncelemeye Devam Edeceğiz

ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu Uygunluk Denetimleri ve İncelemeleri Ofisi (OCIE) tarafından yeni bir rapor yayınlandı.

ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu Uygunluk Denetimleri ve İncelemeleri Ofisi (OCIE), tarafından yayınlanan raporda kurumun 2020 mali yılı içerisinde kripto paralar ve finansal varlıkları incelemeye devam edecek olduğu açıklandı. Kripto para birimi yatırımlarının ve finansal piyasaların bu yıl içerisinde daha fazla ön planda incelenecek olduğunu belirten kurum, olası riskler hakkında da incelemelerini sürdürecek olduğunu açıkladı.

SEC ve direkt olarak SEC’e bağlı alt kurumlar tarafından kripto paralar zaten 2019 yılında da incelenmişti ve SEC bu konuda bizzat kendisi herhangi bir risk faktörünün olmadığını açıklamıştı.

Kısa sürede SEC’in nasıl adımlar atacak olduğu merak edilse de yakın zamanda kripto paraların ABD ve diğer müttefik ülkelerine yönelik bir tehdit oluşturmadığı tahmin ediliyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu