Haberler

SEC Sahte Bir Kripto Para Madenciliği Şirketine Karşı İşlem Başlattı

ABD Menkul Kıymetler Borsa Komisyonu (SEC) bugün yaptığı açıklamada sahte bir kripto para birimi madenciliği şirketine karşı işlem başlattığını açıkladı.

ABD Menkul Kıymetler Borsa Komisyonu (SEC) tarafından yapılan açıklamada sahte kripto para birimi şirketinin kendisine büyük fon toplamak istediği ve bu nedenle engellendikleri bildirildi. Yapılan son dakika açıklamasında SEC’in olası kripto para birimi madenciliği dolandırıcılığına izin vermeyecek olduğu ifade edildi.

Blackstad isimli kripto para madenciliği şirketinin 3.5 milyon dolarlık gelir elde ettiği ve bu fon ile ilgili olarak SEC’in gerekli tüm adımları attığı açıklandı. Kanadalı bir otomobil şirketine ait olduğu iddia edilen şirketin henüz bu durumla ilgili hiçbir açıklama yapmadığı ve yakın zamanda açıklama yapabileceği iddia edildi.

ABD Menkul Kıymetler Borsa Komisyonu (SEC) tarafından bu tür olaylarda uygulanan mevcut yaptırımlar şirketin elini çok fazla zorluyor ve bazen şirketler kapatılabiliyor

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu