Haberler

SEC Şirketleri Uyardı: Corona Virüs Etkisini Hesaba Katın

ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC), bugün şirketlere yönelik bir uyarı mektubunu yayınladı.

ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) yönetimi, kripto para şirketleri ve tüm ABD’li şirketlerin olası hesaplamalarda corona virüs etkisine dikkat etmesini istedi. ABD merkezli şirketlerin bu dönemde özellikle Çin merkezli üretimler konusunda zorluklar yaşadığı bilinirken, bu yapılan uyarının şirketlerin hesaplamalarının doğruluğu ve olası sorunların önceden bilinmesi adına yapılmış olduğu tahmin ediliyor.

ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) uyarısında şirketlerin corona virüsü etkisinden dolayı ciddi sorunlar yaşayabilecek olduğu, bu sorunlar ile ilgili olarak önceden önlem almalarının daha iyi ve tek seçenek olduğuna işaret ediliyor.

Corona virüsü dolayısı ile son dönemde özellikle Adidas gibi şirketler Çin’de üretim dolayısı ile büyük kayıplar yaşıyor ve yeni sezon ürünlerinin diğer ülkelere ulaşmasının zaman alabileceği, fiyatların büyük oranda artabileceğinden endişe ediliyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu