HaberlerKripto ParaBearish

Bullish, haberin piyasayı yükseliş yönlü etkilebileceğini gösterir.

Bearish, haberin piyasayı düşüş yönlü etkilebileceğini gösterir.

*Bu veriler, doğrudan yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir.

Senatör Elizabeth Warren Bitcoin Karşıtı Söylemlerine Devam Ediyor

Senatör kripto piyasasının riskleri konusunda uyardı.

ABD’de kripto para birimleri ile ilgili yeni düzenlemelerin yapılması gündemdeki sıcaklığını korurken Senatör Elizabeth Warren, Bloomberg ile bu konuda bir röportaj yaptı.

Senatör Warren, kripto para piyasasının daha sıkı düzenlemelere ve tedbirlere ihtiyacı olduğunu aksi taktirde kripto para birimlerinin sistemik bir tehdit oluşturabileceğini ve finansal bir çöküşe yol açabileceğini söyleyerek uyardı.

Warren, kongredeki meslektaşlarını ve ABD’li kripto düzenleyicilerine çağrıda bulundu ve piyasayı denetlemek için sahip oldukları güçlerle daha fazlasını yapmalarını istedi.

Senatör, piyasada küçük yatırımcıların düzenleme olmadığı için yasa dışı yollarla kandırıldığını belirterek devam etti:

Düzensiz bir sistem olduğu sürece, kandırılsınlar diye daha fazla insanı çekiyor olabilirsiniz ve bizim istediğimiz bu değil. Kongre’nin ve düzenleyicilerin işini yapmasının önemli olduğunu düşünüyorum.

Warren, Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’nun (SEC) kripto sektöründe düzenleme yapma çabalarının takdirle karşılanması gerektiğini ancak SEC’in bunu tek başına yapamayacağına dikkat çekti.

Senatör son olarak kripto para birimlerinde düzenleme olmaması durumunda olası sistematik risklerin altını çizerek ve çalışmalarının hızlandırılmasının önemli olduğunun altını çizdi.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
2 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments
Gölkentli

Bununda başka bi bok yaptığı yok anca yükselişe geçtimi yorum yapsın düşünce niye yorum yapmıyor

Anonim

aynen anasını satym


Başa dön tuşu