binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriHaberlerSETA, kripto paraların geleceğini masaya yatırdı

SETA, kripto paraların geleceğini masaya yatırdı

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

SETA, kripto paraların geleceğini masaya yatırdı

SETA (Siyaset Ekonomi ve Toplum Araştırmaları Vakfı), “Bitcoin Rüzgarı ve Kripto Paraların Geleceği” başlıklı bir toplantı düzenledi. Toplantıda son zamanlarda gündeme hızlıca oturan bitcoin ve kripto paraların geleceği tartışılırken, Blockchain teknolojisinin de getirdiği büyük değişim ve kolaylık konuşuldu.

Dünyada yaşanan küresel kriz sonrasında insanların finans dünyasına güvenlerini kaybettiği bir dönemde alternatif para birimi olarak Bitcoin’in gündeme geldiğine değinen Şerif Dilek, dünya kripto para piyasasındaki güncel haber ve konuları anlattı.

Bitcoinin tükettiği elektriğe dikkat çekti ve bununla beraber ciddi çevresel sorunların meydana gelebileceğini ifade ederek, Bitcoin ve kripto paralardaki istikrarsızlığın nedenlerinin, yasal statülerin belirsizliği, spekülatif yatırım olarak kullanılması ve henüz yeteri kadar piyasa değerinin olmaması gibi sorunlardan olduğunu dile getirdi.

Devletlerin Bu Piyasaları Düzenlemesi ve Denetlemesi Gerekiyor

İslam Memiş de kripto paraların ve Blockchain teknolojisinin gelecek vaat ettiğini, ancak bunda devletlerin tutumunun belirleyici olduğunu söyledi.

Kripto paraların arkasında herhangi bir otoritenin olmamasının sorgulanması gerektiğini ve devletlerin bu düzene çokta sessiz kalmayacağını dile getiren Memiş,  kripto para yatırımı yapan insanların mağduriyet yaşamaması için devletlerin bu piyasaya düzenleme ve denetleme getirmesi gerektiğini vurguladı.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail