EthereumHaberler

Seul Büyükşehir Polisi 2 Borsaya El Koydu!

Seul Büyükşehir Polisi'nden yapılan resmî açıklamada 2 yerel borsaya el konulduğu açıklandı.

Güney Kore’nin başkenti Seul’den gelen haberler kripto para camiasında mağduriyetlerin bitmediğini ve böyle giderse bitmeyeceğini gösteriyor. Seul Büyükşehir Polisi tarafından yapılan açıklamaya göre 2 yerel borsa Ethereum üzerinden 1.500’den daha fazla sayıda insanı mağdur edecek hareketlerde bulundu ve bu sebeple 2 yerel borsaya el konulduğu açıkladı.

Tam olarak bilgi verilmezken, soruşturmanın sürdüğü ve konu ile ilgili adımların Seul Büyükşehir Polisi yetkililerince atıldığı doğrulandı.

41.5 milyon dolar değerindeki Ethereum yatırımlarının dolandırılması ve ele geçirilmesi ile ilgili 2 yerel borsayı yöneten adamın yurtdışına çıkmasına yasak getirildiği, soruşturma süresince mağdur sayısının 1.500’ü aşmasının beklendiği açıklandı. Olayın ne tür bir olay olduğu hakkında ise gelecek günlerde bilgilendirmelerin devam edeceği açıklandı. Ancak kısa süre önce yine benzer bir açıklama yapıldı ve 433 yatırımcının Ethereum çekmek istediği 2 yerel borsadan çekim taleplerine izin verilmediği, bunun yatırımcıların hakkı olduğu, bu sebeple soruşturma başlatıldığı açıklandı.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu