HaberlerShiba Inu

SHIB Balinasının Dudak Uçuklatan Meme Coin Alımı!

Balinalar Shiba Uni mi istifliyor?

En iyi 1.000 ETH cüzdanının analizini veren izleme platformu WhaleStats müthiş bir SHIB istifleme haberiyle gündeme geldi. Bildirilene göre bir kripto balina portföyüne 3 milyon 799 bin 999 dolar değerinde 99 milyar Shiba Inu ekledi.

Bilindiği gibi Shiba Inu balinaları ellerindeki varlıkları artırmak için fiyat düşüşleri veya mikro konsolidasyon dönemlerini iyi kullanıyorlar. Tıpkı şimdiki gibi. Nitekim 4 Aralık’taki piyasa satışları sonrası 0.00003210 dolardan satılan meme coin yeniden toparlanma sürecine girdi ve an itibarı ile 0.00003699 dolardan işlem görüyor. Tüm bu süreçte tabiri caizse SHIB istifi için kolları sıvayan balina fırsatı değerlendirmiş oldu.

Shiba Inu’nun ekim ayında yaşadığı % 800’lük rekor rallisinden sonra büyük kuruluşlar sürekli olarak jeton biriktiriyor. Tam da bu yüzden Dogecoin katili unvanını alan Shiba Inu, son 12 ay içinde gösterdiği istikrarlı yükselişle geçici bir süreyle de olsa Dogecoin’i tahtından etti ve piyasa değerine göre en büyük 10. kripto para birimi olarak kayıtlara geçti. CoinMarketCap verilerine göre SHIB şu anda 13. sırada yer alıyor.

En yakın rakibi Dogecoin ise 23.83 milar dolarlık piyasa değeriyle 11. sırada yer alıyor ve 0.1794 dolardan işlem görüyor.

*Yatırım Tavsiyesi Değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu