HaberlerShiba Inu

Shiba Inu (SHIB) 0.01$’a Ulaşabilir Dedi, Yöntemini Açıkladı!

SHIB eski gücüne geri dönebilecek mi?

2021 yılında yarattığı yeni milyonerlerle gündemde olan Shiba Inu şu sıralar, içeride kalan yatırımcılar ile ön planda. Pek çok altcoin gibi önceki zirvesinin çok uzağında bulunan SHIB fiyatı 0.00002085$ seviyelerinden işlem görmeye devam ediyor.

SHIB Sıfırlarından Kurtulabilecek Mi?

Bigger Entertainment’in kurucusu Steven Cooper SHIB’in sıfırlarından kurtulabileceğinden ümitli. Yüksek arzı nedeniyle bunun kolay olmayacağının farkından olan Cooper, bu yolda yapılması gerekenleri açıkladı.

“Amacımız SHIB sahiplerinin madeni paralarını yakmaları değildir. Amacımız Shibarmy dışındaki kitlelere müzik, YouTube videoları, ürünler, NFT’ler yaymaktır. Bu şekilde 0.01$’a ulaşırız. Eğlence yoluyla insanların bilip bilmeden yakıma katkı sunduğu bir ekosistem kurmalıyız.

Bu çığır açan ve hiç yapılmamış bir şey. Bu nedenle destek toplamak ve insanların bu vizyonu erkenden görmelerini sağlamak konusunda kararlıyız. Gerçek bir eğlence ekosistemi ayda milyonlarca doları yakabilir.”

Cooper hali hazırda SHIB yakımları için partiler ve projeler üretiyor. Kriptoya aşina olmayan kişilerinde katılımının sağlanarak gerçekleştirilen bu yakım partileriyle ciddi bir kitleye ulaşmayı hedefliyorlar.

Youtube’da düzenlenen yanma partilerinde tokenler “burn cüzdanına” gönderiliyor. Bir sonraki yakım partisi 14 Şubat’ta gerçekleşecek.

Bazıları SHIB’in arzının yüksekliği karşısında bu yakımların bir anlam ifade etmediğini düşünüyor.

*Yatırım Tavsiyesi Değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu