Kripto HaberleriAltcoinShiba Inu (SHIB), Beklenmeyen Bir Sürpriz Daha Yaptı!

Shiba Inu (SHIB), Beklenmeyen Bir Sürpriz Daha Yaptı!

Takip et

Kripto para sektörünün son aylarda en çok dikkat çeken kripto para projesi olan Shiba Inu (SHIB), rekor yükselişten sonra ise bir o kadar sert bir düşüş yaşamıştı.

SHIB fiyatının bir ayda 3 kata yakın yükseliş elde etmesi sonrasında fiyatın tüm zamanların en yüksek seviyesinden yaklaşık %50 gerilediği görüldü. Şimdi ise borsalardan gelen iyi haberler durumu toparlamaya başladı.

SHIB İçin Yeni Listeleme

Morgan Stanley’in eski finans yöneticilerinin geliştirdiği ve piyasaya sürdüğü kripto para borsası Phemex, yeni listeleme için Shiba Inu’yu seçti.

Aralık 2019’da kurulan kripto para borsası, hem spot hem de kaldıraçlı işlem imkanı sunuyor. Phemex üzerinde listelenme kesinlikle SHIB’in istediği gibi ABD içerisindeki kullanımını ve tanınırlığını arttırabilir. SHIB fiyatının son günlerde yükseliş yaşamasının temel sebebi ise bir başka borsadan gelen haber olarak biliniyor.

Güney Kore’nin önde gelen kripto para borsalarından birisi, SHIB için müjdeyi vermişti. Güney Kore’de regüle edilen kripto para borsalarının sayısı bir elin parmaklarını geçmiyor ve bu sebeple SHIB’in buradan bir borsada listelenmesi Asya pazarına giriş için büyük önem taşımaktaydı.

SHIB, bu haberin devamında ise piyasanın genel düşüşüne karşı duramadı ve son 24 saat içerisindeki düşüş tablosunu sürdürdü. SHIB, 24 saat içerisinde %6 düşüş kaydederken bunun aslında diğer altcoinlere göre çok daha iyi bir konumda olduğu söylenebilir.

*Yatırım Tavsiyesi Değildir.

guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları